סניף טבריה - 054-3100009
סניף אשקלון - 072-3940815

ריצוף חוץ

ריצוף חוץ הוא החלטה עיצובית נבונה ונוחה, המתאימה לכל עונות השנה.

האבן הטבעית מושלמת כפתרון לריצוף בחצר, סביב בריכה, כפתרון למדרגות בחוץ, ריצוף שבילים ועוד.

אבן הלשם היא החברה המובילה בתחום ריצוף האבן הטבעית, בעלת ניסיון של שנים וידע עשיר בריצוף ועבודה עם אבן טבעית.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לפתרונות אבן טבעית לריצוף חוץ שייראו מדהים לאחר שנים וכן לקבל ייעוץ מהמומחים של אבן הלשם למציאת הריצוף המושלם שתמיד חלמתם עליו.

בעמוד זה תוכלו למצוא מבחר עשיר של סוגי ריצוף חוץ מאבן טבעית במבחר גימורים, גס או אלגנטי, במבחר גוונים טבעיים מדהימים שיישתלבו נפלא בגינה, חצר, גן אירועים, כשפת בריכה ועוד.

ריצוף לגינה

ריצוף לגינה הוא פתרון עיצובי נוח וחכם ומשתלב באופן מדהים לצד דשא וצמחיה או כפתרון כולל לכל שטח החצר.
ריצוף הגינה בשימוש אבן טבעית הוא אפשרות עיצובית מרהיבה מאחר והמראה האורגני של האבן הטבעית בצירוף צמחייה מוריקה הוא שילוב קלאסי ואלגנטי לחצר הביתית.
באבן הלשם אנו מתמחים בפתרונות אבן טבעית, במבחר גוונים טבעיים שיתאימו בדיוק לגינה שלכם.
אנו מזמינים אתכם להתרשם מפרויקטי הריצוף לגינה וכן לקבל ייעוץ מהמקצוענים באבן הלשם למציאת הריצוף המושלם שתמיד חלמתם עליו.

יתרונות בשימוש אבן טבעית לריצוף גינה?

  • עמידות בתנאי רטיבות: ריצוף באבן טבעית לגינה הביתית מתאים לתנאי הרטיבות השוררים בגינה— שימוש בצינור או מערכת השקייה לא יפגעו באבן והריצוף יראה מדהים גם לאחר שנים. כמו כן תוכלו להתייעץ עם המומחים של אבן הלשם לקבלת טיפים להבטחת מראה הריצוף שלכם לשנים ארוכות.
  • עמידות בתנאי מזג אוויר משתנים: מאחר וריצוף בגינה חשוף תמידית לשינויים במזג האוויר, שמש קופחת, לחות וגשם – בחירה באבן טבעית היא פתרון חכם, האבן היא חומר אורגני והיא אינה נפגעת מתנאי האוויר המשתנים.
    ההתיישנות של האבן הטבעית והכתמים שיוותפסו לה לאורך השנים מקנים לה מראה ייחודי ועשיר, לכן מדובר בבחירה הנכונה ביותר לגינה הביתית שלכם.
  • מראה אבן טבעית מושלם כריצוף לגינה: אבן טבעית מתאפיינת במראה אורגני, הטקסטורה של האבן וכן הגוונים הטבעיים ישתלבו מדהים עם הגוונים הירוקים של הגינה הביתית.
    המומחים של אבן הלשם יישמחו לעמוד לשירותכם ולהמליץ לכם על מבחר האפשרויות העיצוביות המדהימות בבחירת האבן הנכונה לריצוף הגינה שלכם.
עוד סוגי אבנים