סניף טבריה - 054-3100009
סניף אשקלון - 072-3940815

ריצוף חוץ אבן טבעית

ריצוף חוץ הוא החלטה עיצובית נבונה ונוחה, המתאימה לכל עונות השנה.

האבן הטבעית מושלמת כפתרון לריצוף בחצר, סביב בריכה, כפתרון למדרגות בחוץ, ריצוף שבילים ועוד.
אבן הלשם היא החברה המובילה בתחום ריצוף האבן הטבעית, בעלת ניסיון של שנים וידע עשיר בריצוף ועבודה עם אבן טבעית.
אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לפתרונות אבן טבעית לריצוף חוץ שייראו מדהים לאחר שנים וכן לקבל ייעוץ מהמומחים של אבן הלשם למציאת הריצוף המושלם שתמיד חלמתם עליו.
בעמוד זה תוכלו למצוא מבחר עשיר של סוגי ריצוף חוץ מאבן טבעית במבחר גימורים, גס או אלגנטי, במבחר גוונים טבעיים מדהימים שיישתלבו נפלא בגינה, חצר, גן אירועים, כשפת בריכה ועוד.

יתרונות בשימוש אבן טבעית לריצוף חוץ

 • עמידות לאורך שנים: ריצוף באבן טבעית עמיד כנגד פגעי השמש והתבלות המאפיינת ריצוף חוץ, החשוף תמידית לפגעי מזג האוויר, מים ושמש חזקה וכן ללחץ של עוברים ושבים הצועדים על גבי הריצוף ופגיעות פיזיות.
  לכן אבן טבעית היא פתרון מושלם כריצוף חוץ, הריצוף ייראה מדהים גם לאחר שנים מאחר ותהליך ההתבלות שלו טבעי וכתמי מים וכדומה נבלעים במראה האבן הגס והאבן עצמה עמידה ואיתנה.
 • מראה אבן טבעית המתאים כריצוף חוץ: אבן טבעית היא בעלת מראה אורגני ועל כן משתלבת מדהים עם הטבע שבחוץ ומחמיאה באופן מושלם לכל גינה, חצר או גן אירועים.
  האבן מגיעה בגוונים טבעיים ובהירים, והיא מושלמת כקונטרסט לטבע וצמחייה והיא פתרון ריצוף אלגנטי שמשקף טעם ואיכות.
 • תחזוקה פשוטה ומשתלמת: ריצוף מאבן טבעית קל מאד לתחזוקה, קל לניקוי, והיא פתרון משתלם כריצוף חוץ.
  המומחים של אבן הלשם יישמחו לייעץ לכם בפתרונות לשימור ותחזוקה פשוטה של ריצוף אבן טבעית.

סוגי אבנים מומלצות

 • טרוורטין: אבן טבעית ויפה המתאפיינת בטקסטורה מחוררת והיא בעלת היסטוריה עשירה, האבן ידועה מימי קדם והיתה פופולרית במיוחד בימי הרומאים.
  זוהי אבן קשה ועמידה במיוחד ולכן היא מושלמת כפתרון לריצוף חוץ, החשוף לשמש, רטיבות ותנאי מזג אוויר משתנים.
  האבן מתאימה לסביבה לחה ורטובה ולכן מתאימה לחצר ובה מערכת השקייה או לחיפוי סביב בריכה.
  אבן הטרוורטין שימושית אך אלגנטית למראה ושומרת על צורתה המקורית לאורך שנים והיא פתרון מושלם לריצוף באקלים בישראל.
  סגנון הריצוף הנפוץ לריצוף חוץ הוא טרוורטין 4 גדלים.
  לייעוץ נוסף אתם מוזמנים לפנות למומחים של האבן הלשם ולבחור את האבן וסגנון הריצוף המושלם לבית או למשרד.
  מידע נוסף על האבן >>
 • אבן בזלת: אבן בזלת מאפיינת את הנוף הארצישראלי והיא קיימת בשפע באזור הצפון וכן במצפה רמון.
  זוהי אבן בצבע אפור כהה הנוטה לשחור, היא בעלת מראה מודרני ומלא סטייל והיא מושלמת לריצוף חוץ מאחר והיא אבן קשה וכן עמידה בחשיפה למים.
  היא מתאימה לריצוף שבילים ומדרגות למראה אלגנטי בגימור מיוחד ויוקרתי וגווניה הכהים מחמיאים במיוחד לצמחייה פורחת ולריהוט גן עשיר.
  מידע נוסף על האבן >>

ריצוף לגינה

ריצוף לגינה הוא פתרון עיצובי נוח וחכם ומשתלב באופן מדהים לצד דשא וצמחיה או כפתרון כולל לכל שטח החצר.
ריצוף הגינה בשימוש אבן טבעית הוא אפשרות עיצובית מרהיבה מאחר והמראה האורגני של האבן הטבעית בצירוף צמחייה מוריקה הוא שילוב קלאסי ואלגנטי לחצר הביתית.
באבן הלשם אנו מתמחים בפתרונות אבן טבעית, במבחר גוונים טבעיים שיתאימו בדיוק לגינה שלכם.
אנו מזמינים אתכם להתרשם מפרויקטי הריצוף לגינה וכן לקבל ייעוץ מהמקצוענים באבן הלשם למציאת הריצוף המושלם שתמיד חלמתם עליו.

יתרונות בשימוש אבן טבעית לריצוף גינה?

 • עמידות בתנאי רטיבות: ריצוף באבן טבעית לגינה הביתית מתאים לתנאי הרטיבות השוררים בגינה— שימוש בצינור או מערכת השקייה לא יפגעו באבן והריצוף יראה מדהים גם לאחר שנים. כמו כן תוכלו להתייעץ עם המומחים של אבן הלשם לקבלת טיפים להבטחת מראה הריצוף שלכם לשנים ארוכות.
 • עמידות בתנאי מזג אוויר משתנים: מאחר וריצוף בגינה חשוף תמידית לשינויים במזג האוויר, שמש קופחת, לחות וגשם – בחירה באבן טבעית היא פתרון חכם, האבן היא חומר אורגני והיא אינה נפגעת מתנאי האוויר המשתנים.
  ההתיישנות של האבן הטבעית והכתמים שיוותפסו לה לאורך השנים מקנים לה מראה ייחודי ועשיר, לכן מדובר בבחירה הנכונה ביותר לגינה הביתית שלכם.
 • מראה אבן טבעית מושלם כריצוף לגינה: אבן טבעית מתאפיינת במראה אורגני, הטקסטורה של האבן וכן הגוונים הטבעיים ישתלבו מדהים עם הגוונים הירוקים של הגינה הביתית.
  המומחים של אבן הלשם יישמחו לעמוד לשירותכם ולהמליץ לכם על מבחר האפשרויות העיצוביות המדהימות בבחירת האבן הנכונה לריצוף הגינה שלכם.

מעבר לטרוורטין ובזלת שהזכרנו בעמוד קיימים סוגי אבנים טבעיות רבים שייענו בדיוק על הצרכים שלכם וייקלעו לטעם האישי שלכם. המומחים של אבן הלשם יישמחו לעמוד לשירותכם ולייעץ וללוות אתכם בבחירת האבן הטבעית המושלמת לבריכה, מדרגות, שביל וחיפוי חיצוני לבית.

חד משמעית-לא! קל מאד לתחזק ולנקות ריצוף מאבן טבעית באמצעות מים וחומרי ניקוי מתאימים. מאחר וריצוף חוץ חשוף למים (גשם, השקייה, מי בריכה ועוד), יש לבצע איטום- "סילר" לאבן. המקצוענים של אבן הלשם יישמחו לתת מענה לכל השאלות בתחום תחזוקת ריצוף חוץ, כך שהאבן הטבעית תשמור על יופיה ועמידותה לאורך שנים.

בהחלט! מאחר ומדובר בחומר טבעי ואיכותי, הוא ידידותי לכל בעלי החיים וההתיישנות של האבן מחמיאה לצורתה ומקנה לה מראה ייחודי, גם חשיפה לבעלי חיים לא תפגע באבן טבעית מאחר והיא קשה ועמידה ביותר.

עוד סוגי אבנים