סניף טבריה - 054-3100009
סניף אשקלון - 072-3940815

פרוייקטים שביצענו

בעמוד פרוייקטים תוכלו להתרשם ממבחר פתרונות ריצוף וחיפוי שביצענו באבן הלשם.

אנו מזמינים אתכם לעיין בין אלבומי התמונות של כל אחד מהפרוייקטים שביצענו תוך דגש על איכות בלתי מתפשרת, תשומת לב לפרטים ושימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר לתוצאות מדהימות המוצגות לפניכם.
בין אם אתם מחפשים השראה או פשוט רוצים לראות מה אנחנו יכולים לעשות למענכם, ריכזנו עבורכם מבחר אפשרויות מדהימות לחיפוי חיצוני ופנימי לבית, פתרונות ריצוף מרהיבים ועוד.
לקבלת מידע נוסף או לכל שאלה אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע וליווי מקצועי לפרויקט שלכם.

חיפוי חוץ כפר חיטים

פרויקט קיסריה

פרוייקט נתיבות

חיפוי קירות וקרניזים בנתיבות

פרויקט חיפוי ריצוף גדול קיסריה

מדרגות וקרניזים בקיסריה

ריצוף בית בכפר תבור

קרניזים דקורטיביים בזכרון יעקב

בית הכנסת הגדול ביבנאל

המומחים של אבן הלשם עומדים לשירותכם ומציעים לכם מהידע וניסיון שלנו, נשמח ללוות ולייעץ לכם בבחירת האבן הטבעית המושלמת לפרוייקט ריצוף פנים או חוץ לבית למראה אלגנטי מדהים תוך שימוש באבנים עמידות. כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי תעשו את הבחירה באבן הטבעית הנכונה.

אבן טבעית מתאפיינת בעמידות לאורך שנים רבות, מאחר ומדובר בחומר טבעי היא לא נפגעת בקלות ממים ומאחר ומדובר בחומר קשה ואיתן האבן לא נשברת בקלות. כמו כן התבלות האבן הטבעית מחמיאה לאבן ותורמת למראה הייחודי והאורגני שלה.

כפי שתוכלו לראות באלבומי הפרוייקטים המרהיבים שלנו, רק השמיים הם הגבול כשזה מגיע לעיצוב באבן טבעית. מאחר ומדובר בחומר נוח לחיפוי וריצוף אך עמיד ואיכותי ניתן להשתמש באבן למגוון רב של פתרונות בהתאם לטעם האישי להגשמת החלום העיצובי שלכם. באבן הלשם נשמח לעמוד לשירותכם ולהפוך את החלום שלכם למציאות.