סניף טבריה - 054-3100009
סניף אשקלון - 072-3940815

אבן בזלת

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע מפורט על אבן טבעית מסוג אבן בזלת.

ללמוד לאילו סוגי חיפוי וריצוף מתאימה האבן וכן טיפים לשימור וטיפול באבן בזלת.
המומחים של אבן הלשם בעלי ידע וניסיון של שנים בתחום האבן הטבעית.אנו מלווים את האבן מרגע חציבתה ועד התקנתה בבית הלקוח, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי כל האבנים של אבן הלשם הן באיכות הגבוהה ביותר.

עובדות מעניינות על האבן:

  • אבן בזלת מצויה בשפע רב בצפון הארץ בסביבת הכינרת ורמת הגולן, כמו כן הבזלת מצויה גם באזור מכתש רמון והכרמל.
  • אבן הבזלת מתאפיינת בצבע אפור כהה ונוטה לשחור, בעקבות צבעה הכהה של אבן הבזלת היא הפכה למודרנית מאוד, ומשום שהיא אבן קשה מאוד, גם לאחר עיבודה היא עדיין שומרת על מראה טבעי.
  • אבן זו משמשת בעיקר כחיפוי פנים וחיפוי חוץ, ואף לריצוף לשבילים ולמדרגות. היא מתאפיינות ברמת ספיגה נמוכה ורמת קשיות גבוהה מה שהופך את האבן הטבעית הזו לעמידה לאורך זמן, צבעה הכהה והמרקם המיוחד של אבן טבעית זו מקנים לה מראה מרשים ויוקרתי.
  • יש לדעת כי הצבע הכהה של אבן הבזלת קולט חום מהשמש ולכן האבן נוטה להתחמם מהר מאוד, דבר שבעצם לא מפריע לעמידות של אבן טבעית זו אך לא נוח במקרים מסויימים בהם נרצה לדרוך עליה יחפים, אז כמובן שלא ניצור אם אבן זו שפת בריכה.

אבן זו היא אבן בגוונים כהים והיא עמידה במיוחד היא מתאימה לחיפויי פנים וחוץ וכן לריצוף מדרגות ושבילים.

על מנת לקבל הצעת מחיר אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לתת לכם הצעה בהתאם לפרויקט העיצובי שאותו רציתם לממש, יחד נוכל להגיע לפתרון בהתאם לתקציב ולטעם שלכם.

התחזוקה של האבן אינה יקרה, קל ופשוט לנקות ולטפל באבן בזלת על מנת שתשמור על צורתה המקורית והגוון שלה לאורך שנים, זוהי אבן קשה ועמידה ולכן לא תשתנה עם הזמן.

עוד סוגי אבנים